Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Webová stránka pre produkty Pohronia

Mlieko a mliečne výrobky - Poľnohospodárske družstvo Lovčica-Trubín

DSCF6628.png

Poľnohospodárske družstvo Lovčica – Trubín bolo založené v roku 1957. V 90-tych rokoch prešlo transformáciou na trhové hospodárstvo. Náš podnik sa už tradične venuje poľnohospodárskej prvovýrobe, ale našou snahou je vyprodukované suroviny v podniku aj finalizovať do kvalitných produktov. Mlieko spracúvame vo vlastnej mliekárni do širokého spektra mliečnych výrobkov a dopestované plodiny využívame na prípravu normovaných kŕmnych zmesí v družstevnej výrobni kŕmnych zmesí.

Kompletný sortiment našich výrobkov nájdete v našej družstevnej predajni, ktorá je otvorená šesť dní v týždni. Surové mlieko a samozrejme aj mliečne výrobky si naši zákazníci môžu zakúpiť aj v našom NON-STOP Mliečnom automate. Mliečne výrobky okrem toho distribuujeme v rámci regiónu pravidelnými rozvoznými linkami do predajní, škôl a škôlok, či stravovacích zariadení. Od začiatku dôsledne dbáme na kvalitu našich výrobkov, a dôkazom toho ste aj vy, naši dlhoroční spokojní zákazníci.

Naša družstevná mliekáreň vyrába kompletný sortiment mliečnych výrobkov. Výroba je založená na prirodzených a kontrolovaných mikrobiologických procesoch, sú to tradičné postupy overené generáciami našich predkov. Vo výrobe nepoužívame žiadne doplnkové látky ako emulgátory, stabilizátory, konzervanty, škroby či iné zahusťovadlá.* Výsledkom a našim cieľom je priniesť Vám poctivý a nesfalšovaný mliečny výrobok.
*ochucujúca zložka nápojov a jogurtov ich môže obsahovať

Kontakt na výrobcu:

Poľnohospodárske družstvo Lovčica-Trubín
966 23 Lovčica – Trubín
mobil: 0907 887 848
e-mail: pdlovcica@gmail.com
web: pdlovcica.webnode.sk


 
Ako sa Vám páči naša stránka?
 
 
63%

 
 
 
13%

 
 
 
25%

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka